درباره ما

الگانس زیبا و متفاوت

براین باوریم که عصر ما عصر پیچیده اطلاعات و ورود به جامعه نوین صنعتی است. که بی تردید در تمامی شئون زندگی اجتماعی تحولات شگرفی را ایجاد کرده است و گرچه زندگی رو به توسعه امروز به راحتی بیشتر می اندیشد اما در کنار آن به صرفه جویی، کیفیت و سرعت در انجام امور زندگی نیز می اندیشد.

شرکت لوازم خانگی الگانس با بیش از یک دهه سابقه در امر تولید لوازم خانگی در ایران راه اندازی شده است و این شرکت مفتخر است که اولین تولید کننده ماشینهای ظرفشویی در ایران بوده و در همین راستا اقدام به تولید مدلهای جدید ماشین های ظرفشویی و لباسشویی تمام اتوماتیک نموده است .  

شرکت لوازم خانگی الگانس با بیش از 300 نماینده خدمات پس از فروش در تمامی نقاط ایران دارای یکی از مجربترین و قویترین خدمات پس از فروش لوازم خانگی در ایران می باشد.

محصولات الگانس از تاریخ نصب دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

ما بر این عقیده هستیم که کیفیت کالای ما تبلیغ اصلی محصولات ما می باشد و بر همین اساس خریداران ما با اطمینان از کیفیت برتر محصولات الگانس, کالای ما را در بین دوستان و اقوام خود تبلیغ می نمایند.

این شرکت ضمن قدردانی و ارج نهادن به انتخاب مشتریان خود بابت انتخاب محصولات الگانس، همواره سعی و تلاش نموده بهترین و برترین محصولات و  خدمات را در اسرع وقت به مشتریان خود ارائه دهد ، تا خریدار محترم از بابت خرید خود اظهار رضایت داشته باشد . 

خط تولید شرکت الگانس